O Biodermě

O společnosti NAOS a produktech BIODERMA


BIODERMA logo
BIODERMA je značka společnosti NAOS
Laboratoře společnosti Bioderma se nachází ve Francii ve městě Lyon.
Francoužští dermatologové mají tuto značku ve velké oblibě, proto také patří výrobky značky Bioderma k nejčastěji předepisovaným přípravkům.
Nyní se nachází již v 70 zemích světa a rychle se rozrůstá.
Bioderma vyvíjí stále nové výrobky ve spolupráci s dermatology, specializují se na všechny typy pokožky, zejména pak na tu citlivou. 

Dermatologická značka kosmetika BIODERMA působí na kosmetickém trhu již pěknou řádku let.
Vzhledem k tomu, že podstoupila desítky protialergeních a antidráždivých testů, zakoupíte její výrobky na pultech takřka všech lékáren. Společnost se zaměřuje na péči o citlivou a problematickou pokožku, na kterou obyčejné drogistické preparáty nestačí. Výsledkem biologického výzkumu laboratoří Bioderma je výhradní patentovaný komplex D.A.F., ten zvyšuje toleranci přípravků k pokožce tak, aby vyhovovaly potřebám každého typu pokožky, včetně pokožky nejcitlivější. Výsledkem je odolnější pokožka s menším sklonem k předráždění a následným problémům. 

Zboží značky Bioderma si oblíbí opravdu každý, neboť výrobky jsou rozčleněny podle všech typů pokožky. 

Produktová řada kosmetiky Bioderma:

 

 

Bioderma ABCDerm - peče o dětskou pokožku

Již od prvního dne narození potřebují děti veškerou naši lásku a péči, hlavně co se týče jejich jemné, zranitelné pokožky. Pokožka miminka není ještě plně vyvinuta (zejména do 3 let) jako u dospělého, proto vyžaduje mimořádnou péči. Dítě je v tomto období náchylnější na podráždění např. kolem úst působením slinných enzymů (cumlání dudlíku), na opruzeniny z plenek, nebo šupinkovatění na hlavičce.

 

 

Bioderma Atoderm - řada pro suchou pokožku
Suchá pokožka spojuje pocity pnutí s větším nebo menším stupněm suchosti kůže. Krátkodobé potíže může způsobit počasí, vítr nebo zima. Naopak dlouhodobější problémy mohou být geneticky podmíněné, způsobené např. hormonální nerovnováhou. Suchost pokožky vzniká i díky znečištěnému prostředí, špatným pitným režimem, nebo alkoholem. Pokožka je poté matná drsná, šupinkuje se a ztrácí svoji pružnost a jemnost. Řada Atoderm je proto speciálně vyvinuta pro suchou až atopickou pokožku.

   

Bioderma Cicabio - ozdravení pokožky

Kosmetická řada pro reparaci pokožky.Hojení ran definujeme jako nahrazení mrtvé tkáně živou, přičemž nedochází k náhradě pouze samotných buněk, ale také poškozené extracelulární matrix. Hojení ran probíhá buď reparací , nebo regenerací. Reparací se hojí tkáně, které nejsou schopny vlastní proliferace (novotvoření), a výsledkem je vznik jizvy. Takto se hojí tkáň poškozená traumatem, nebo chirurgickým zásahem. Při poškození tkáně, jejíž buňky neztratily schopnost dělení, dochází k obnovení buněk, neosyntéze extracelulární matrix a k vytvoření shodné tkáně, nebo co nejvíce podobné té původní. Tento proces se nazývá regenerace.

   

Bioderma Hydrabio - řada pro dehydratovanou pokožku

Bioderma Hydrabio-Každodenní stres, klimatické podmínky a znečištění ovzduší působí na naši pleť negativně. Tyto faktory narušují buněčnou aktivitu pokožky, pokožka nedokáže udržet vodu a buňky se v hlubších vrstvách tvoří špatně, nebo menší míře. Pokožka je poté dehydratovaná, stává se citlivou, drsnou a na jejím povrchu je cítit nepříjemné pnutí. Patent AquageniumŽ obsažený v řadě Hydrabio navrací pokožce ztracenou schopnost hydratace. Pleť je po ošetření hebká, vypnutá a příjemně hydratovaná.

   

Bioderma Nodé - péče o vlasy

Kompletní řada na péči o všechny typy vlasů, jemné, mastné, suché a na problémy s lupy. Lupy vznikají většinou v období dospívání a v dospělosti. Mírná forma lupů se nepovažuje za onemocnění, ovšem zvýšená tvorba a následné zánětlivé změny, jako je seborhoická dermatitida zapříčiněná přemnožením kvasinkové houby Malassezia Furfur, je potřeba léčit. Tato houby je v určitém množství součástí kožního povrchu, ovšem při přemnožení dochází ke zvýšené tvorbě lupů a svědění.

   

Bioderma Photoderm - sluneční péče

Slunce má na náš organismus jak pozitivní, tak i negativní účinky. Intenzita slunečního záření je různá, a může být zdraví víceméně škodlivá. Nadměrné vystavování pokožky slunečnímu záření může mít podíl na vzniku různých kožních onemocnění.Mezi pozitivní účinky slunce můžeme zařadit zlepšení stavu některých kožních chorob, ekzémů nebo pupínků, zlepšuje i náš psychický stav.Negativním vlivem slunce na naší pokožku je hlavně spálení, fototoxické reakce způsobené léky (antibiotika, nesteroidní antiflogistika), stárnutí kůže a v neposlední řadě i rakovina kůže.

   

Bioderma Sebium - řada pro mastnou pleť

Smíšená pokožka je svítivá a lesklá, někdy s výsevem pupínků v tzv.T zóně, což je čelo, nos a brada. Akné je chronické zápalové onemocnění mazových žláz, na jehož vzniku se podílí mnoho faktorů jak vrozených, tak hormonálních. Akné je vždy doprovázeno zvýšenou tvorbou kožního mazu, kdy jednou z jeho složek je látka tukové povahy - skvalén. Působením přemnožených bakterií P.acnes je skvalén přeměněný na hustou polymerní látku. Tím kožní maz houstne a ucpává zúžené vývody mazových žláz, což vede ke vzniku uhrů (komedonů).

   

Bioderma Sensibio - řada pro citlivou pleť

Znečištěné prostředí a každodenní stres působí na naši pokožku velmi nepříznivě. Ta se poté stává napnutou, na dotek drsnou, dehydratovanou, se známkami únavy a je velmi citlivá. Citlivost pokožky může vyvolat spousta faktorů, mezi které patří hlavně vliv prostředí, používání mýdel a nevhodných kosmetických přípravků, životní styl. Takto podrážděná pokožka se poté stává začervenalou s pocity svědění a pálení. Začervenání pleti vzniká nerovnováhou mikrocirkulace v pokožce, oslabením a rozšířením krevních povrchových žilek.

   

Bioderma White Objective - depigmentace pokožky
Bioderma White Objective-Kožní barvivo zvané melanin je uloženo ve spodních vrstvách pokožky buď rovnoměrně, nebo se v některých místech hromadí a vytváří zabarvené menší či větší plochy. Intenzita těchto skvrn, počet a jejich zabarvení se vždy zhoršují pod vlivem slunečního záření. Dalšími faktory vzniku skvrn je těhotenství, hormonální antikoncepce, hormonální poruchy, menopauza, některé kosmetické přípravky, parfémy a léky. Skvrny se nejčastěji tvoří na čele, tvářích, horním rtu, spáncích a dekoltu. Proto je také důležité kritická místa chránit krémem s vysokým ochranným faktorem.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení