Dermocentrum-cz Doprava za 49

 

 

Bioderma matricium

Bioderma matricium

Pusťte se do léčení stárnutí.

Laboratoire Bioderma usiluje o využití biologie v dermatologii, a díky ní léčit příčiny problému, nejen jejich následky. Po třiceti letech vyvinula Matricium®.

Jeho síla a originalita spočívá v tom, že je vyroben z prvků, které se v pleti přirozeně nacházejí. Díky tomu, že je 100% biomimetický, dovoluje pokožce, aby se přirozeně obnovovala. Na rozdíl od jiných přípravků, které pokožce jen dodávají aktivní látky, Matricium® obsahuje ingredience působící v nejhlubších vrstvách kůže. Vytvářením optimálního buněčného mikroprostředí umožňuje obnovovat vlastní ozdravné procesy. Pokožka se regeneruje přirozeně, do hloubky a trvale.

Výzkum a klinické studie tohoto zdravotnického přípravku potvrzují:

  • antioxidační schopnosti (zpomalení stárnutí kůže)
  • schopnost nastartovat mitotický index (index ukazující kvalitu dělení buněk)
  • obnovit kožní tkáň
  • absorbovat oxidační stres (zpomalení stárnutí)

Matricium® je první sterilní biomimetický zdravotnický prostředek bez obsahu jakýchkoliv kosmetických přídavných látek (konzervanty, alkohol, parfemace, barviva, silikony,...) nebo jakýchkoliv látek, které jsou pleti cizí, což zaručuje kompletní bezpečnost a absolutní snášenlivost.
Stačí jedna aplikace každý večer během 30 dní. Aplikujte celou ampulku na obličej, včetně krku a očního okolí. Matricium® je možné kombinovat s jakýmkoliv jiným typem pleťové péče, ale lze ho používat i samostatně.

Vhodné je v každém věku, zejména po 30. až 35. roku a výše. Každá ampulka vydrží po otevření 12 hodin. Matricium® používejte v cyklech, ideálně 4krát do roka

Nejprodávanější
1
Bioderma Matricium Cofret 30x1 ml
777 Kč642 Kč bez DPH
Bioderma Matricium Cofret 30x1 ml
-22 %
Akce
Ihned k odběru 1 ks
Přispívá k buněčné obnově a napomáhá v procesu přirozené regenerace kožní tkáně. Napomáhá regeneraci poškozené tkáně způsobených dermatologickými zákroky.
777 Kč642 Kč bez DPH