Dermocentrum-cz Doprava za 49

 

 

Bioderma Matricium Cofret 30x1 ml

-22 %
Akce
Bioderma Matricium Cofret 30x1 ml
Ušetříte 213 Kč 22 %
777 Kč s DPH
642 Kč bez DPH
Dostupnost:
Expedice do 48h
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Přepravní společností:
pondělí 30. května
Kód produktu0003848
VýrobceBIODERMA
Záruka24 měsíců
Popis

Pouze změna balení výrobku - Postupně bude dodávano v nové dílé papírovo-plastové krabičce viz. foto!

Představujeme Vám MATRICIUM - revoluci v anti-age přípravcích

Matricium vyvíjeli v laboratořích Biodermy celých třicet let. Jeho síla a originalita spočívá v tom, že je vyroben z prvků, které se v pleti nacházejí, a tedy logicky podporuje přirozené omlazení. Na rozdíl od jiných přípravků, které pleť jen dopují aktivními látkami, Matricium obsahuje ingredience působící v nejhlubších vrstvách kůže. Vytvářením optimálního buněčného mikroprostředí umožňuje obnovovat vlastní ozdravené procesy. Pokožka se regeneruje přirozeně, do hloubky a trvale, což uvidíte už po pár aplikacích. Matricium je balené v malých plastových kapslích, stačí jedna aplikace ampulky večer po dobu 30 dní, používá se v cyklech, ideálně čtyčikrát do roka.


Charakteristika

Matricium je přípravek k vnějšímu užití, je sterilním komplexem účinných látek s hydratačním a ochranným účinkem napomáhající procesu regenerace kožní tkáně a přispívající k vytvoření optimálního prostředí pro proces regenerace pokožky.

Tento komplex se skládá z účinných látek tělu vlastních, které se přirozeně vyskytují v kůži. Jedná se zejména o nukleotidy, aminokyseliny, peptidy, sacharidy a kyselinu hyaluronovou, obohacené o směs vitamínů, minerálů a stopových prvků, které společně napomáhají vytvářet ideální prostředí pro regeneraci kožní tkáně. Tento komplex účinných látek je mezinárodně patentovaný.

Účinky

Matricium je přípravek napomáhající regeneraci poškozené tkáně u povrchových nekrvácejících a nemokvajících kožních lézí, způsobených dermatologickými zákroky laserovými ošetřeními, peelingem a dermabázemi, incizemi a popáleninami prvního stupně. Díky svým hydratačním a ochranným účinkům Matricium chrání mikroprostředí v místě poškození tkáně a přispívá k obnově buněk a podporuje přirozený proces regenerace kožní tkáně. Matricium díky své hydratační a filmogenní aktivitě chrání mikroprostředí léze, přispívá k buněčné obnově a napomáhá v procesu přirozené regenerace kožní tkáně. Je rovněž indikováno pro kožní reparaci lokálních podráždění vzniklých v důsledku vnějších negativních vlivů (typu sluneční záření, vítr, zima) a vnitřních negativních vlivů (např. hormonální změny), vedoucích k dehydrataci, podráždění anebo předčasnému stárnutí.

Dávkování

1 ampulka denně (nejlépe 1/2 ráno a 1/2 večer) na důkladně vyčištěnou pokožku obličeje a krku. Kůra trvá 30 dní. Je vhodné ji opakovat až 4x ročně.

Balení

Sterilní uzavíratelné tuby s jednotlivými dávkami, 30 x 1ml.